» Poradna » Programy

Popcorn hour A110

Ahoj.
Při přehrávání souborů mp3, ať už po síti nebo i z vlastního HDD tak je zvukový výstup jakoby silně "přebustrovaný". Ve všem jsem s tímto přehrávačem v podstatě spokojený, ale k přehrávání hudby se nehodí
Neměl jste s ním někdo podobný problém? Filmy, ať už hudební (koncerty), nebo prostě kterékoliv hrají bez problémů v suroundu tak jak mají. A je to stejné jak přes optický výstup, tak přes cinch.
Dík

Odpovědi na otázku

ja mam ten isty problem ako ty ale vzdal som to hudbu pustam cez DVD rekorder na USB.Potesilo by ma keby sa tento nedostatok vyriesil.

Neni tam defaultne zapnuty nejaky equalizer, nebo neco jako automaticka regulace hlasitost? Neexistuje uz firmware, ktery to opravuje? Nedela to jen u urciteho bitrate MP3? Mozna by stacilo nejdrive snizit uroven hlasitosti vsech MP3jek nejakym normalizatorem.

a je to u analogového i digitálního výstupu?
a co nějaký ten ekvalizér, nedá se ekv. vypnout?

není tam žádný equalizer a je jedno zda to pouštím přes vlastní zesilovač ONKYO či přímo na TV.
Dokonce je jedno zda používám výstup digitální (optika), nebo analogový (cinch).
Prostě stávající firmvare na popcornu se na přehrávání MP3 nehodí. Hudební DVD zvládá bez nejmenších problémů.

ZKUS STRÁNKY FÓRA http://forum.acomp.cz/viewforum.php...

Děkuji.
Bylo to tam a problém odstraněn. Když Ti pvím, že to bylo příliš vytažené volume na popcornu tak mě budeš mít za blázna
Ještě jednou dík.

Mám problém s otevřením obrázků (formát jpg) při přehrávání muziky. Jednotlivé soubory (skladby) mám umístěné v adresářích (názvy CD) a ve stejném adresáři mám pak obrázek obalu CD pod názvem "Cover". Ve vyjimečných případech (jednou za 50 otevření se mně obrázek zobrazí). Nevite v čem je problém?