Pomzu si ve výkonu svého pc?

Dobrý den,

Chtěl jsem se zeptat zda při zakoupení ATI HD2600XT 256MB DDR3 AGP zvýšim svůj výkon ve hrách vým že 1950, 3850 sou lepší,jasná volba atd... ,ale ptám se konkrétně na tuto kartu

můj pc:

AMD Athlon 64 +4200 X2 2,2GHZ
2X1024MB DDR2 A-data extreme edition
ATI HIS Excalibur x1600Pro 512MB DDR2 AGP
MSI K9MM-V (deska s kombinací AM2 a AGP slotem)

případně jestli by to byl rozdíl v Crysis.Prosím nepište odpovědi typu kup si novej comp,Novou desku atd.. děkuji

Odpovědi na otázku

Ano pomuzes, ale jak hodne si pomuzes nebudu hadat.

pomoct si pomůžeš ale ne moc...
spíše bych prodal tu ati 1600 přidal kačky šel do 3850
s 256 patro.cz ...
s 512 patro.cz ...

to sa mu bude dost tazko tlacit PCI-Express karta do AGP slotu

Zdvojnasobeni vykonu to nebude, ale jinak si pomuzes slusne.

Dá se říci, že mám podobný comp s 2600XT/ale PCI-E/ veškeré hry bez problémů Crysis střední detaily.

stejne mas nejlepsi predpoklady k vymene desky port am2 pameti ddr2 deska stoji kdyby 1500,- to jsou dneska uz jen drobne pak si muzes koupit daleko vykonejsi grafiku jako je ati 3850 nebo jsete lepsi 3870/x2 stou x2 by byl tvuj komp poradne delo po pretaktovani puvodniho prociku.

Ty asi neumíš číst .

ale deska s am2 ajeste ddr2 pametama a agp portem je kandidat na vymenu.

Zvýšení výkonu bude zhruba 60%. Pochopitelně záleží jak která hra.