Pomůže mi 256MB DDR 333Mhz???

Mám MSI KT4 Ultra-SR, Athlon XP1700+, GF4 Ti4200,256MB DDR 333Mhz, 60GB HDD.Má cenu kupovat další 256MB paměti za 950KC s DPH(Alfacomp) do mého počítače, poznám nárůst výkonu? Především se mi jedná o herní aplikace. Díky za všechny názory a odpovědi.

Odpovědi na otázku

Zalezi co na tom delas, pro bezne aplikace bys nemel nic poznat, teda pokud nemas tu nenazranou bestii Windows XP, tam je i Giga malo Kup si dalsi pamet, tim nic nezkazis a pro hry se ti urcite bude hodit.

Pokial ti ide o hry tak to asi nema vyznam. Rozdiel nebudes poznat....

Narust vykonu nepoznas zadnej, ale pokud pouzivas nejaky nenazrany aplikace, muzes tim redukovat swapovani a tim padem i nektery cukani ve hrach.

vzhledem k cenám DDR pamětí bych neváhal. že nepoznáš rozdíl ve hrách je nesmysl (Unreal 2 = 256MB loading 10min, 512MB 20sec) tam kde je potřeba natahat do paměti spousta dat se 512Mb šikne protože neni potřeba tolik šahat na swapáč.

jestli hraješ /chceš hrát současné 3d akční  -Unrealy 2/2300 Battlefield 1942 ale i Generals tak neváhej dokud jsou levný