» Poradna » Programy

Pomozte s ovladačem zvuku desky Foxconn 760GXK8MC

Zdravím, hledám dobrou duši, která mě poskytne originál ovladač zvuku z CD pro výše uvedenou desku nebo poradí, kde jej stáhnout.
Na stránkách výrobce Foxconn je tento ovladač poškozen a podobné od jiných výrobců desek pro čip AD 1888 SoundMax nejdou nainstalovat.
Příp. pište na vlapek@seznam.cz
Díky.

Odpovědi na otázku

aký ovládač je poškodený, z tejto adresy? :
www.foxconnchannel.com ...

Přesně tak, když se rozpakuje, tak hlásí poškozené soubory a nainstalovat nelze - známá hláška MS o problémech.

Vyřešeno.
Našel jsem ovladač AD 1888 SoundMax, nějaký noname a s tím instalace a funkčnost zvuku bez problému.
Mějte sa.