» Poradna » Programy

Pomôžte nájsť názov filmu

Jedná sa o film československej produkcie, z roku (veľmi približne) 1975, detektívneho žánru. Je čiernobiely, 4:3. Chýba mi asi 60 sekúnd.
Začína sa panorámou na šedivé objekty ťažkého priemyslu niekde v Čechách, na pozadí hrá hudba vo valčíkovom rytme. Skupina majiteľov lósov stojí pred vývesnou tabuľou a pozerá či nevyhrali. 1. cena je Spartak (motorové vozidlo Škoda) a patrí lósu s číslom 00238. Kamaráti J. Vinklář a Otto Lackovič majú lós s číslom 00237. Rozhorčení zo špatného osudu idú do krčmy. Tam sa objaví kontrolór pohostinstiev a počas škemrania o "rumenec" mu spadne peňaženka, z ktorej trčí lós s číslom 00238. Ten musia naši aktéri získať...
V príbehu bude figurovať aj vražda a vyšetrovať ju budú Karel Hôger a Josef Bek.
Vie niekto ako sa tento film volá? Ďakujem.

Odpovědi na otázku

105% alibi
Mimochodem asi minuta prace s Googlem...

Byl jsi rychlejší. Chtěl jsem nabídnout www.csfd.cz ... protože ta odchylka 25 let byla fakt velká.

Ďakujem.

www.csfd.cz ...