» Poradna » Notebooky

Pomozte mi vybrat hru na notebook HP ProBook 455 g

Dobrý den. Chtěla bych poprosit o pomoc s výběrem hry. Chytla mě po delší době hrací nálada, ale nevím co hrát. Jelikož nemám počítač na hry, ale spíš na práci, je mi jasné, že většinu novějších a propracovanějších her nerozjedu. Mafii 1 miluju, stejně jako staré dobré Heroes of Might and Magic 3, nějaké klasické skákačky. Vždy mě lákalo vyzkoušel Batman: Arkham Asylum, ale je to na mě moc tmavé a temné. Takže jestli mi poradíte nějaké né moc strašidelné RPG nebo nějakou veselou skákačku budu ráda. Díky moc

Odpovědi na otázku

Neverhood! :D

Urcite si muzete zahrat Heroes of MIght and Magic 4 an 5. Pripadne zkusit nektere ze starsich RPG jako Neverwinter nights 1/2, Fallout 1,2,3, starsi GTA, Vampire the Masquarade......Pripadne se podivat na steam/gog (gog.com) zadat zanr a pak se podivat zda hra co se vam bude libit bude mit podobne pozadavky na HW jako splnuje vas notebook.Nebo Age of EmpiresPokud si to poridite na steam tak lze hru vratit (podminka je nejaky cas od nakupu a mimalni odehrany cas

Starší lego hry (např. Harry Potter první díly nebo Star Wars) rozjedou i starší počítače.

Might and magic 6,7,8 - jeden free mód je dokonce propojí dohromady všechny

Stardew Valley - nejedna sa sice o RPG, davam len ako typ. Hra ktora pobezi na akomkolvek starsom pocitaci. Velmi oblubena, v hratelnosti na Steam-e stale v top 30.

Jestli RPG, tak bych doporučil Divinity Origina Sin 1 a 2, dokonce je k tomu ke stažení i čeština

Dvojka bude na obyč. notebook už trochu na doraz. Ale asi pojede.

Trine, Ori and the Blind Forest. - za ty skákačky.

Zahraj si warcraft III

Nemáš co dělat? Pracuj!