POMOZTE MI S JEDNYM ZDROJAKOM

http://www.profutbal.sk/rss2.xmltuto adresu potrebujem dat do skriptu aby sa mi zobrazoval na mojej stranke, len neviem ako, ak mozte napiste mi cely skript a najlespie aj s udajmi na zmenu vysky, sirky a pod.Velka vdaka

Odpovědi na otázku

Pokud jsem to správně pochopil na této url se nachází automaticky aktualizované údaje.Jinými slovy je to vebowá služba.K tomu postačuje vytvořit parser v PHP skriptu.Omlouvam se. Vlozil jsem tam nejaky kod a nejak se to zablokovalo.Takze na puvodni vlakno nelze odpovidat. To jsem ne4ekal.Strohý článek o tomto tady: Toto je odkaz