» Poradna » Ostatní

Pomozte mi plz!!!

Zdravim.Prosim vas nemate niekto tieto albumy do skupiny deep purple?:Hammersmith 74,Made in Sheffield,White nights,Pre Snake,Gypsy in Sweden,San Bernardino 76,Taste In Down under,Long Island,Highball.Surne to zhanam aspon link kde by som to mohol stiahnut.Daaaaakujem

Odpovědi na otázku

to snad ani nemyslis vazne

určitě se pudou dát minimálně objednat z fan stránek...

Ja ma len perfect strangers (a kupeny ), podla mna najlepsi album od nich, a este nejaku vyberovku ci co, bola zlacnena .Ak to nevies zohnat v obchode tak na DC++ sa da najst kadeco...

Táta má doma ještě zachovalé originál LP Fireball, perfektní věc.Tenkrát stálo na černé burze 400 korun ( za bolševika těžké prachy ).