Pomozte , mam strý počitař. HP BRIO BA , 366, a max rozlišení mám 16 barev , nevíte co stím , když k tomu nemám žádný CD Děkuji

Prosím pomozte

Odpovědi na otázku

Nech se vyšetřit od doktora Chocholouška !!!!!!!!!!!!!!!!

Jak pomoct? Poslat CD mailem? Tak trošku bližší info by nebylo? Já do tý bedny nevidím. Asi potřebuješ ovladače na grafiku a ty najdeš na internetu. Možná i přímo u HP, pokud to půjde.

Nebudes mit drajvr od videokarty.Mrkni se tu a vyber si presny typ PC:http://h20180.www2.hp.com/apps/Lookup