» Poradna » Ostatní

Pomoz te prosim, stratil jsem kody

mám win xp a stratil jsem kody dají se nak vičíst z cd

Odpovědi na otázku

ne

Tak kategorické NE bych tam neviděl. Pokud má instalačku WXP od nějaké firmy (Autocont, ACC, Comfor apod.), většinou dávají tyto firmy instalační CD s poloautomatickou, nebo zcela automatickou instalací. Uživatel tak nemusí zadávat Prokuct Key. Ten je totiž zadán v souboru Winnt.sif.

apropo takto sa nekrici ani ked sa topis, tak ze nabuduce napis nadpis ktory nie je v rozpore s pravidlami poradne.

Napiš jakou máš edici WXP (Home. Professional). Nějáké seriové číslo se najde, nebo ti poradíme, co s tím.

Dají se vyčíst přímo z OS. A nauč se česky.

Zdravím bledou tvář jménem Nemohoucí, dlouho jsme se nesetkali v jednom vláknu. Ten dotaz měl nejspíš znít:

mám win xp a ztratil jsem kódy, dají se nějak vyčíst z cd

Čau. Jen tak přicmrduji, abych nevyšel ze cviku. Ten dotaz je stupidní, ta moje odpověď taky. A je to.

souri možna jsem to napsal blbě ale sem v uzkych a nevim jak dál mam xp professional od microsoftu verzi 2002 i výr číslem chceš to čislo

Zkuste si nainstalovat trial verzi everestu zde http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/benchma... ...

nejsem si jistá jestli trial verze zobrazí licenční číslo xp tak to zkuste

nebo trochu se podívat do registru xp tam to bude taky

to nevidíte že vás tahá za nos má sice winXP ale z warezu.

No, snad máš pravdu. Ale cosi mi říká, že, kdyby byly z warezu, tak budou cracklé. Nebo snad ne?

Můžou ale nemusí. Kod muže byt umistěn v texťáku přímo na CD.