Pomóóóc prosím

AMD Athlon 64 3500+, zákl.deska MSI K9N-NEO, DDR2 667Mhz 2x512 dual Geil, ATI Radeon X1600Pro 256MB Gigabyte PCI-E,HDD WD 250GB SATA2Zdroj 350WDobrý den, nedávno jsem si poskládal počítač a nastaly mě tyto dva problémy:1. Při zapnutí PC nabíhá, ale monitor se nezapne, po vymazani CMOSu naběhne a po změně nastavení BIOSu (bootování, čas...)a následném restartu se monitor opět nezapne, a to se mi stává tak u 90% pokusů...2. Když už se mi nejak podaří dostat se k intalaci OS WinXP, rychlé formátování probíhá bez problémů, ale při následné kopírování souborů se u náhodných objeví chyby že soubor nelze zkopírovat. Občas se stává, že po zmáčknutí klávesy Enter-opakovat se soubor zkopíruje ale ne vždy je tomu tak...Moc vás prosím o rady.

Odpovědi na otázku

Zkus použít jen jednu RAM. Není zdroj EuroCase ?

tento problem i ked u inych komponentov mi robili pamate. Takze skus dat ine pamate, alebo iba jednu, alebo ich vymen medzi sebou. I ked nechapem, preco si si k Athlonu kupil 667MHz pamate..!

Tak s tím zdrojem jste se strefily mám Eurocase.

Ať už je to paměťmi nebo ne ten zdroj vyměň co nejrychleji.

Vyndal jsem jeden paměťový modul a vše funguje. Myslím, že při zapojení do dualu to zdroj neunes a tím vypadával monitor. Každopádně vám všem děkuji za poskytnuté rady.