Pomoc

ahoj všichnimám tablet prestigio MultiPad 7.0 ULTRA nastavil jsem si odemknutí na gesto ale zapomněl jsem ho a tak se mi objevilo gesta příliš mnoho pokusů a chcete-li tablet odemknout přihlaste se pomocí svého účtu google .ale ten sem taky zapomnělprosí jak ho mám odemknout

Odpovědi na otázku

Tys toho zapomněl tolik, že to láká poradit, abys vrátil tablet majiteli...Oprav si titulek, ať je z něj jasné, oč ti jde.

tablet je můj jenom jsem ho půjčil synovi

Matěji, tobě nezbývá, než zapomenout i na ten tablet a budeš mít spoustu času na další zapomínání.

vypnut - zapnut. pri zapnuti by uz nemala byt zamknuta obrazovka,( ale pocitam ze si zabudol aj to,ci sa pri zapnuti objavi pracovna plocha,alebo plocha uzamknutia) potom by uz slo zamykanie gestom teoreticky zrusit.. alebo, vyresetovat cele nastavenia??

Q 10 to jisti