Pomoc...

Ahoj, mam problem s notebookem, asi tak pred 3 dny se me dost zpomalil, internetovy stranky nabihaji jen nektere a celkove kdyz s notasem nic nedelam tak me ty ukazatele mereni vytizenosti ve vistech ukazaji hodnoty jak kdyby notas makal skoro naplno...nic na pozadi me nebezi,nemam pusteneho nic...nechapu to, z niceho nic se me to takto podelalo...nevite cim by to mohlo byt?sem to projel antivirem,a dalsima programkama kvuli spyware atd...a nic. Dekuju za kazdou radu.

Odpovědi na otázku

podívej se do správce úloh co tam běží /Ctrl+Alt+Del /

pozri do príspevku"blbej systém" a odpoveď najdeš u nicku drewo