» Poradna » Programy

Pomoc.....!!!

Prosím o pomoc.Systém šlape bezchybně až do chvíle , kdy přejdu do 3D - aklcelerace ( 3D hry a pod.). Pak mi celý počítač po chvíli (3-20 min. zamrzne.....pomáhá jedině hardw. reset.Mám konfiguraci: mainboard Abit BX133-RAID, SoundBlaster LIVE 1024 value, Quantum LM 1500 HDD, 64 RAM Hyundai,Síť. kartu Micronet SP 2020, Faxmodem Well 56,6 RMI PCI interní, graf. karta Axle TNT 2 PRO 32 MB RAM. Zkoušel jsem snad už všechno...výměna za jinou graf. kartu, nejnovější ref. ovladače pro grafiku i zvukovku, ruzné DirectX , ale bez výsledku.Prosím o pomoc a radu jinak ten počítač už rozdupu..!!Díky Petr

Odpovědi na otázku

Rada zní , konečně to svěřit odborníkovi, nechat počítač kompletně přestavět a prověřit.