» Poradna » Mobily

Pomoc výběru televize

Dobry den.Měl jsem TV Samsung od O2. Bohužel nám upadla na zem a tak jaksi přestala fungovat. No a tak si chci koupit novou. Rozpočet je omezen na cca 8500 KčUvažuji nad těmito TVhttps://www.alza.cz/50-hisense-h50b7100-d5608... https://www.datart.cz/televize-jvc-lt-50vu63l-c... Ptám se vás hlavně na to...rozumím tomu jak koza náklaďáku...co se týká smart funkcí.¨Jestli na těch tv pujde sledovat bez problémů youtube a v prohlížeči huste.tv. Na samsungu s tím nebyl problém.Nebo mi prosím doporučíte v daní cenové kategorii kolem 8000 Kč,velikost cca 50" něco zaujímavějšího? Moc děkuji za pomoc

Odpovědi na otázku

K televizi budu mít připojený O2TV settopbox. Třeba na samsung byla aplikace, ale stb je mnohem,ale mnohem lepší.

V téhle cenové relaci toho moc nevybereš.Vyber si úhlopříčku, rozlišení alespoň 4k a aby byla smart.Jakmile splňuje tyhle požadavky tak už jenom jak vypadá, víc toho čekat nemůžeš.

Já se neptám na kvalitu...nejsem fajnšmekr...do Vánoc jsem koukal ještě na mega starou 80cm crt televizi.Jenom jak jsou ty Smart funkce...Samsung ma Citizen,LG webOS...a co tyhle ostatní značky? Nebo to je jedno...jde mi o to huste.tv,což na Samsungu šlo v prohlížeči sledovat a YouTube, což asi ale nebude problém.