Pomoc sestavit pc

ahoj mám prosbu nemohl by my někdo setstavit pc stejně výkoné nebo výkonější jako toto https://www.czc.cz/czc-pc-gaming-asus-tuf-au... za stejné peníze nebo levnější ale se základovkou která podporuje sli a 8700k procesorem. nejlépe s rgb jediné co bych chtěl aby zůstalo nezměněno je grafika a M.2 PCIe NVMe podpora děkuji

Odpovědi na otázku

Proč podporu SLI? Proč taktovací procesor? Myslíte, že když ho tam oni nemají, že tady nějak vykouzlíme taktovací i7, když jen rozdíl v ceně "taktovací vs netaktovací" bude cca 3000Kč.Další pitomost je kupovat GTX 1080Ti, když tu Nvidia zítra představí nástupce.