» Poradna » Notebooky

Pomoc sekani

Dobří den koupil sem si hru gta a ona se mi seka mam monitor Sharp lq283 wiki za rady

Odpovědi na otázku

Skus napsat, jaky mas PC, procesor, grafiku, RAM a pod.

mam vidnows xp a repraky a mys genius pc je u mě v pokoji cpu je GA-172id218qwe

To je buď sranda (apríl už ale byl), nebo provokace....

Pokud máš fat myš Genius, tak Ti na tom musí běhat všechno...Jdi to reklamovat!

To, jaké máš repráky, myš a že PC je u tebe v pokoji jsou pro nás velmi užitečné informace.

Prosím položte dotaz v platném znění.

Otázka je, jestli nemáš v pokoji koberec. Jestli jo, zkus PC přesunout do místnosti, kde koberec není. Ty chlupy dělaj divy. Zkusil jsi to hrát v koupelně?

Málem jsem se pochcal smíchy

tak a teď vážně Jedno Omáčko.Buď nám řekni co máš v počítači (Grafika, Paměť a rychlost procesoru), nebo se od nás kloudné rady nedočkáš. Je to stejné, jako bys nám řekl, že tě na dálnici už potřetí předjela audina. A na dotaz co máš za auto bys nám odpověděl, že červený. Sice na dotazy ohledně aut odpovídám podobně, ale taky se dočkávám obdobných reakcí.

A to je jako otázka nebo oznámení? A na co se vlastně ptáš?? Jestli se ti nesložíme na nový počítač, aby se ti nesekala?