Pomoc se stavbou miniPC - propojeni audia na celni panel

Ahoj. Mam za ukol postavit mini PC, takze asi koupim mini-ITX desku s atomem a malou skrin. Mam vybrane nasledujici komponenty:
Skrin: www.alza.cz ...
Zakladovka: www.alza.cz ...

Jeste pred nakupem ale resim jednu malickost - konektory na propojeni s prednim panelem. USB piny jsou standardizovane, tam problem nevidim. Nevim ale, zda nebudu mit problemy s pripojenim audia. V datasheetu te desky jsem nasel pinout pro audio, ale jak je to s tou skrini nevim. V posledni dobe uz pocitace nestavim a tak nevim, zda je to take standardizovano, nebo zda mam jeste koupit nejake konektory, abych to predelal tak, aby to sedelo.
Diky

P.S. Prosim nenavrhujte mi zadny ION, nebo uplne neco jineho. Zadani je jasne a vykon neni potreba.

Odpovědi na otázku

Počkal bych na komponenty a pak bych se zařídil dle potřeb.

A proč ne ION? Spotřeba spíše na straně nVidie (kupodivu), VDPAU se hodí, jen ta cena a případné PCI...

No praveze ta cena... Nebudu davat penize navic, kdyz to dotycny nevyuzije. Zaridit se podle potreb je pekna vec, ale predelavat ty konektory je docela opruz. Radsi bych treba vybral jinou skrin.

To vyjde nastejno... Ono se platí právě za to "mini" a také spotřebu.

No na stejno to nevyjde. Za desku od intelu s dvoujadrovym atomem dam 1700, zatimco za ION(s tim samym procesorem) dam aspon 3.

ved na Tvojom odkaze na tú skriňu je ten cenový rozdiel pekne vidieť,sú tam zobrazené tri kompatibilné dosky,gigabyte/asus s intelom za 1770/1960,- a pegatron ion za 3080,-...tá skriňa má vyvedené hd audio na prednej strane,vnútri by mal byť prepojovací káblik do dosky,takže sop zapojením by nemal byť žiaden problém a za normálnych okolností by si nemal nič dodatočné potrebovať,hd audio má o dva aktívne kotakty navyše oproti normálnemu ac97 kodeku,takže tie navyše zapojené kontakty nieje problém v prípade potreby odpojiť

No vzdyt jstou cenou jsi napsal jen to, co ja. Jinak audio nakonec bez problemu - konektory sedely.

to bola reakcia na to,že to vyjde nastejno,nie na to,čo si písal Ty,ale na to,čo písal ms,nastejno to nevyjde,ion je výrazne drahší ako "intel only"