» Poradna » Ostatní

Pomoc se Samsung Omnia i900

Prosim vás mam problémek se Samsung Omnia i 900 potřeboval bych do něj vložit hru ale newim jak na to poradte prosim.

Rychtárech

Odpovědi na otázku

nejdriv pouzij google ty sasku! to je jako by ses ptal, kolik ma kun nohou...

Bohuzel tentokrat rada s googlem je opravnena. Ale nakopnem Te: Nejdriv si zjisti jakeji operacni system tento mobil vyuziva ( asi win mobile 6) pak si precti par clanku jak instalovat aplikace pro tento system. PAk si najdi nejakeji web jde by se nejake aplikace daly stahnout. Proste studuj. Jinak javove aplikace by to melo zvladat bez problemu, ale nevyuzijes potencial tohoto tel.

Jeste takoveji malinkeji update: Dle tveho dotazu, si si jisty ze upotrebis tak vysoce sofistikovany komunikator? Neni to skoda toho pristroje? Nebo je to jen pro imidz?

tady je snad vše co potřebuješ vědět www.i900.cz ...