Pomoc s výberom sieťového switch-u

https://www.nay.sk/switche/stocks_268Ktorý, je najlepší? Máme 1Gbs sieť/optiku v baráku. A doma kábel. Wifi netreba.Díky.

Odpovědi na otázku

ZYXEL GS-108B

Jakykoli switch s dostatecnym poctem 1Gbps portu. Vybirej podle ceny, barvy nebo jak je ti milo.A switch s WiFi nijak nesouvisi.

Já bych bral D-Link DGS-108 - 1Gb 8-LAN switch. Sice ho nemají skladem v té prodejně, ale je na té prodejně při dnešním objednání dostupný zítra, má plechovou krabici, tedy lepší chlazení a pokud bude ležet na stole, tak i lepší stabilitu.

To je asi jedno. Vsechno jsou male domaci krabicky, ktere by tech 8 portu mohly dat (a stejne asi ani nikdo nepredpoklada, ze bys doma vyuzil vsech 8 portu naplno.Takze vybirej jako zena - podle barvy a jak se ti hodi k nabytku.

Díky.Tlink 5portový. Kovový.