» Poradna » Mobily

Pomoc s vyberem tabletu

Zdravim vsechny,predem se omlouvam jestli jsem dotaz dal do spatne kategorie.Niny se rozhoduji mezi nvidia shield tablet a samsung galaxy tab s 8.4.Oba maji cenu za 8k a proto se chci zeptat ktery je lepsi volba,budu ho pouzivat do skoly na poznamky,internet,praci a i ty hry??Me pride ze shield je jenom na hry ale samsung nevim jestli i na hry :(Tak jestli mi nemuze nekdo poradit co mam koupit nebo rekne jinou koznost do osmi tisic.Ps : nechci iosDiky za odpoved :)

Odpovědi na otázku

Atomový nebo i5 co chceš slyšet, zadej cenu do vyhledávání a přitlač. Já je rozdávám mám raději "kočkopsa" tablet / UB.

Třeba:Lenovo Miix 2 10 Full HD 64GB + keyboard dockhttp://www.alza.cz/lenovo-miix-2-10-full-hd-... hlavně si nech účtenku a kdyby tě "nebavil" pak si kup něco "normálního".

Oboji z odkazu,dobre.Tim ze je nvidia shield prezentovan jako herni,nic nepokazite,pac je to jen stroj a pokud ma dostatek vykonu a uloziste,tak bude plnit vse co od nej ocekavate.U me osobne,oci mam dobre,cekam jen na pravou chvili a beru nvidia.10" uz mam a na gamesky to neni ono,pouze subjektivni dojem.Tak jako tak,neslapnete vedle,dobre volby.