» Poradna » Mobily

Pomoc s výběrem sluchátek k mobilu (Nokia HS-43 alternativa)

Zdravím sháním alternativu ke sluchátkům Nokia HS-43. Fyzicky je sice mám, ale nejsou kompatibilní s jinými mobily. Používal jsem také podobné Panasonic RP-HNJ15E https://sluchatka.heureka.cz/panasonic-rp-hnj15e/recenze/ ale dosloužily a již není možné sehnat.Nemusí to vůbec mít mikrofon, nevím jak se tato verze okolo krku označuje, ale je to že to je nejdříve okolo krku a teprve pak z toho vedou kabely se sluchátky k uším a také potřebuji aby bylo možné na sluchátka dát molitanové náušníky. Nesnáším v uších takovou tu gumu co je na většině současných.Mockrát díky za radu

Odpovědi na otázku

Koupit za 50Kč tenhle bazmek: https://www.alza.cz/oem-audio-3-5mm-jack-2-5m... a k tomu si koupit nějaká slušná sluchátka. Záleží jak velký rozpočet máte, co od toho čekáte... Každopádně do té redukce půjdou zapojit jakékoliv sluchátka s jackem 3.5. Nebo něco s BT, pokud to telefon podporuje ?

Ale ja nepotrebuji redukci, potrebuju sluchatka kolem krku jako to ma ten panasonic i ty od Nokie. Rozpocet mam cca 2000.