» Poradna » Mobily

Pomoc s výběrem nového telefonu do 8000

Dobrý den, můj telefon mi odchází a tak jsem se rozhodla že si koupím nový. ;) Byla bych ráda za každou radu.Maximální rozpočet: 8000 KČMísto nákupu: Olomouc (Mobilní pohotovost, T-mobile, O2, Vodafone)Předpokládané využití zařízení: Osobní telefon, pár hovorů, spousta sms denně, hraju hodně, Požadavek na značku: NerozhodujeMnou navrhované modely: Sony Xperia XA vs Huawei P9 liteOstatní požadavky: aspoň trochu kvalitní reproduktor, slušný fotoaparát se zaostřením

Odpovědi na otázku

Použij jakýkoliv srovnávač zboží, zadej své požadavky, přečti názory uživatelů daného přístroje, vyber a kup.

Jednoznačně P9 Lite. Případně stojí za to vyzkoušet ASUS ZenFone.