Pomoc s výběrem nového monitoru

Dobrý den, chtěl bych se vás zeptat, jaký byste mi doporučili monitor. Nyní mám tento:https://images.app.goo.gl/mJ3sgMeUSA5BDZc1AA chtěl bych poridit nějaký novější ale nevim který. Který byste mi doporučili? Jediné podmínky jsou aby byl FullHD a měl matný povrch.

Odpovědi na otázku

Takze neomezeny rozpocet?

Nic dalšího? Je jedno, zda bude za 2000,-nebo za 20000,-?

Tak typ a parametry monitoru se odvíjí od požadavků na něj.Asi nejdůležitější je velikost, pak jestli bude spíš na hry nebo na práci a samozřejmě rozpočet. Také záleží na to, jak výkonný počítač k tomu bude připojený. 24" FullHD je klasika a asi nejlevnější možné řešení, plus je to dobré na hry kvůli výkonu. Nicméně doba už nám jaksi pokročila dneska už je na práci lepší vyšší rozlišení - obvykle QHD nebo rovnou 4K, ale to už je cenově trochu jinde.

Jestli chceš FHD tak si nech tohle. Navíc mi něco říká, že rozpočet bude na takové úrovni, že ačkoliv je tohle TN tak stejně nic nového nebude lepší