Pomoc s upgradem HW

Dobrý den,prosím o radu zda má smysl a popř.za co vyměnit aktuální komponenty. (za rozumnou korunu)Moje sestava:Základní deska: MSI 970A-G45 (MS-7693) CPU: AMD FX(tm)-6300 Six-Core Processor 3,50 GhzGPU: AMD Radeon R7 260/HD 7790 1GBRAM: 16 GB, DDR3 SDRAMMoje představa zahrat si nové tituly na vyšší detaily.

Odpovědi na otázku

Největší brzdou je grafická karta, kup si nějakou jetou RX 570 4GB.

Díky za tip.

na tom si ale moc her na vyšší detaily ve FHD v rozumných FPS nezahraje

Jaká je adekvátní cena půjdou mi na základní desku všechny tipy viz bazoš ?https://pc.bazos.cz/40/

ano, půjde tam jakákoli PCIe karta, spíš jaký je zdroj.RX570 je na dnešní nové hry už poměrně pomalá karta, stejně jako GTX1060 a RX580, na jakou dou ten upgrade bude? A jaké jsou ty požadavky, viz můj další příspěvek tady.

Novější hry? Co to znamená, nové metro, division, sottr, noví AC?Co znamená vyšší detaily, high+?jaké rozlišení? jaké FPS (minima)

(Far Cry 5,AC Odyssey)Rozlišení 1024 Alespon 40 FPSnormal/high

"Rozlišení 1024" Jako 1024x600? to je nějaká vykopávka ne?Ale neva, ta RX570 nebo 580 bude na tyhle požadavky stačit víc než dostatečně, nová jde koupit už pod 4000, bazar by neměl být problém sehnat i pod 3.Jen co máte za zdroj?

RS-600-ACAB-M2 Coolmaster.Ideálně bych chtěl hrát ve Fullhd.A procesor ok?

cpu ok není ale nic jiného už nemá cenu do toho dávat

Zdroj to zvládne, i když žádná kvalita to nebude.A CPU, někde už to může vadit, single core perfromance je hodně špatná, ale jak píše kolega, tady už není pomoci jiné než kompletní upgrade

RS-600-ACAB-M2

takže coolermaster

Ano

Ideálně Full HD

A procesor je ok ?