» Poradna » Programy

Pomoc s programem

Zdravím,Stáhnul jsem si nějaký zdrojový kod (bot na jednu hru.. :D) a chtěl bych vědět, jak funguje/ jak ho spustit. Jde mi hlavně o to, aby to fungovalo, zkoušel jsem to uložit jako .exe ale nic se nedělo. Díky moc za pomoc Kod: ;Globals#Region "Globals"Global $LeftCritter, $RightCritter, $LCPixel, $RCPixel, $pos, $hWnd, $LPixel, $RPixel, $minerGlobal $LeftCritter_X, $LeftCritter_Y, $RightCritter_X, $RightCritter_Y#EndRegion$LeftCritter = StringSplit("403,582",",")$RightCritter = StringSplit("630,582",",");Self Explainitory$LeftCritter_X = $LeftCritter[1]$LeftCritter_Y = $LeftCritter[2]$RightCritter_X = $RightCritter[1]$RightCritter_Y = $RightCritter[2]while 1sleep(100)WEndFunc SetMiningStuff()$hWnd = WinGetHandle('Nostale');Use this as SOON as the Start button of the Minigame is clicked;This sets the Pixel colors to watch for.$RCPixel = PixelGetColor($RightCritter_X, $RightCritter_Y, $hWnd)$LCPixel = PixelGetColor($LeftCritter_X, $LeftCritter_Y, $hWnd)EndFuncFunc MiningWithTori()$miner = NOT $minerWhile $miner$hWnd = WinGetHandle('Nostale');This Sets new Variables as the Constant Pixel Color within ths given coords$RPixel = PixelGetColor($RightCritter_X, $RightCritter_Y, $hWnd)$LPixel = PixelGetColor($LeftCritter_X, $LeftCritter_Y, $hWnd);If the Constant Pixel color changesIf $RPixel <> $RCPixel thenSend("{RIGHT}",0)EndIfIf $LPixel <> $LCPixel thenSend("{LEFT}",0)EndIf;If Ukázat celý příspěvek

Odpovědi na otázku

Uložit jako binárku? A jak uložit v čem? Dost mě to děsí, SW se kompiluje např. v MS VisualStudiu a není to legrace.

Protože vůbec nemáš tušení na co koukáš, nemůžeš vědět, že ti tam chybí začátek:#include <file.au3>#include <array.au3>#include <String.au3>#include <GuiConstantsEX.au3>#include <Staticconstants.au3>;Hotkeys#Region "HotKeys"HotKeySet("{F5}", "SetMiningStuff")HotKeySet("{F6}", "MiningWithTori")HotKeySet("{ESC}","Close")#EndRegion

S botama, hackovanim a werezem nehodlam pomahat.

Je to autoit, můj miláček. Kompiluje se v autoit + scite:https://www.autoitscript.com/site/Podrobně jsem tvůj kod nezkoumal, ale nejspíš to odchytává barvu pixulů na obrazovce a podle toho jaká je vyvodí akci (např. určité generování stisku kláves na klávesnici).