Pomoc s přetaktovaním AMD FX 6100

Zdravim potrebuji pomoct s pretaktovanim Stroj:Procesor: AMD FX 6100 3.30GHZ Chtěl bych 4.0 ghz Zakladni deska: ASUS M5A78L-M LEChladič procesoru: Cooler Master Hyper TX3 EVO Zdroj: Corsair 450vs Ram : Hyperx fury 1x8gb ddr3 1600mhzKoukal jsem na plno postupu a tipu ale je toho tolik ze nevim co je spravne Prosím o rady jak postupovat i s napětím atd (Ps procesor bude u me jen 1rok pak jde do srotu

Odpovědi na otázku

radeji zapomen,deska nema chlazenou kaskadu , to bude pekny ohnicek.

Doporucis desku s chlazenou kaskadou za rozumnou cenu? jedna se o matx AM3+. dekuji

Nemá cenu kvůli taktování měnit desku. Pokud měnit desku, tak už přechod na Intel. Kromě toho změnou desky ztratíte licenci windows, pokud je oem.