» Poradna » Windows (a jiné OS)

Pomoc s pokročilou dávkou (Windows 7, NVMe, xHCI) - pokračování #2

Pokračování vlákna:http://www.zive.cz/poradna/pomoc-s-pokrocilo... 1) funkční (k doladění drobnosti jako ruční výběr zdrojových image)2) funkční (což se nemusí týkat některých ovladačů s WHQL - Intel a Samsung)3) funkční pouze s Windows 7; indexy install.wim/install.swm nefungují po integraci do Windows 8.1/10 - bude potřeba sáhnout po nástroji třetí stranySpeciálně pro méně chápavé - do vlákna se nepíše offtopic (maximálně jako součást rady) a vlákno se neuzamče, dokud to sám neřeknu.

Odpovědi na otázku

Že mňa nanapadlo založiť 2 vlákna, keď mi 1 zamkli... Asi dám návrh, aby admini zamknutie zdôvodňovali

Offtopic, smazat.

2 rovnaké thredy, zmazať

Nene, ten minulej se zamknul aby to bylo přehlednější a abychom nemuseli rolovat na neaktuální příspěvky. Tu se normálně pokračuje a až bude tu stovka tak se bude pokračovat trojkou. A Honza je šikula a aktivní a do Vánoc bude desítka a až bude stovková tak se to sloučí do jednoho vlákna a uzavře se to s tím, že to stejně nikdy fungovat nebude a že se tam nechají jen win 10.

1) Jako jak? Jestli přetahování tak to jsem ti už psal a jestli myslíš něco jinýho tak netuším co.2) To netuším co máš za problém.3) Nefungují kdy? Máš samostatné složky sources? Nebo je to problém efi? Však načítej efi samostatně pro každý systém, to jsem ti už taky psal. Nebo prostě ja nevím se na to vykakej a používej jen Win 10. Případně tam lidem dej nějaký theme, který vypadá jak win 7/8.1, lidi to stejně nepoznaj co je to za systém.Hele, tu to nikoho nezajímá a úplně nejhorší je to, že to nezajímá ani klínery a vrátné se zámky. Byl jsem teď na wzoru a normálně on co tu napíšu na živě.cz tak dá k sobě na twiter, se kůkej:http://www.zive.cz/microsoft-chce-pretahnout... jo to jsem odbočil, no a wzor tam má odkaz na tuto stránku:https://geektimes.ru/post/278002/tam se řeší aio komplet ne? Tedy aspoň to tak vypadá. Rusáci jsou chytří, tam by ti neporadili?

1) že je to OK, jen tam obšlahnu menu, co má abbodi1406 v esd->wim, má tam i ruční vkládání imagů2) žádný problém; mám problém jen s idioty pracujícími v Samsungu a Intelu a vlastně i Microsoftu, kteří pak zabugovaný driver označí jako WHQL - ale to už je boj uživatelů Windows 7 a ne můj3) Pokud se vloží všechny indexy Windows 7 do install.wim Windows 10, tak to nefunguje (sloučení Win 8.1WMC + 10TH2 ano - otestováno, nainstalovány 2 sestavy); tohle otestuji, mělo by to fungovat: https://geektimes.ru/post/278002/ I když moje ruština je asi tak nejistá jako chůze krále Ubu po návštěvě ruské ambasádybtw: uměl bys vyřešit tohle?http://www.zive.cz/poradna/ovladaci-prvky-z-... Tedy přepnutí chování Windows 10 na starý dobrý Windows 8 nebo aspoň 8.1.

Pokud je to problém jen ten, že to je v jednom wim a nemá to samostatnou složku, tak to prostě rozhaž do samostatných sources složek. To je popsaný myslím na tom ruským webu, mám to popsaný i já tu:http://krakatoa.www3.cz/win10aio.phpdole: "Vytvoření iso 32/64bit"Je to to samý jak 7/10. prostě se to rozháže do složek a nastaví se bcd pomocí bcdeditu. To zkus to taky nefunguje?Ovládací prvky netuším jak přidat do Win 10, ani se mi to nějak nechce googlit.

Asi se mi to povedlo ještě jinak, pomocí Windows System Image Manager naintegrovat do install.wim, dokopírovat do Wind 10 licence a CLG. Jen zatím nejsem schopnej rozbootovat Win 7 v UEFI.btw: tohle se může hodit taky - Windows 7: Boot Windows 7/8 from GPT on BIOS system : No hybrid MBRs or DUET!http://www.sevenforums.com/installation-setup/320700...