Pomoc s opravou pc

Získal jsem zdarma nefunkční PC. Ten pán mi bohužel nedokázal prozradit závadu. Řekl jsem si, že se bude hodit, a ta chvíle právě nastala. PC se "zapne", roztočí se větrák, ale nic víc, monitor nereaguje.Možná chybný VGA port, nebo celá základka, Ale třeba je jen něco špatně zapojenoPC mám rozloženo stole a čekám na vaše rady. Budu se jimi řídit (pokud mi nenapíšete ať to hodím do popelnice)Děkuji

Odpovědi na otázku

Tohle je spíš dotaz do věštírny a ne poradny.

Do popelnice nikoliv, buď Sběrný dvůr, nebo speciální kontejner na elektroodpad. Jakákoliv snaha je zbytečná! Nejsi natolik inteligentní, že píšeš na nesprávné místo: http://love.iprima.cz/porady/volejte-vestce

Vylučovacia metoda - skúsiš iný zdroj, inú GK, odpojíš všetko okrem RAM, ak to má viac RAM, prehodíš (aj zlá RAM vie asi zablokovať PC - ide, ale obraz nie je - stalo sa mi to), alebo skúsiš inú, iný kabel (ale malá pravd., že je vadný), alebo GK skúsiš v inom PC. Nič iné ako testovanie jednotlivých komponentov asi nie je možné

Ďalšia vec - je to i7, alebo Pentium 4 1,4 GHz s 0,5 GB RAM a 440MX?

Díky začínám na vylučovací metodě. Grafika to nebude. žádná tu není

Grafika je teda IGP?

dobrá otázka, teď jdu zjistit co je to za cpu a za základku

To je opravdu BRZO!

Vyřešeno!!!jedna ze dvou ram pamětí byla asi vadná, když jsem jí vyndal PC už jede.Bohužel jen na 256 mb, ale ramky tu mám někde náhrádníTak díky moc a zas někdy.

DDR1 = zrejme Pentium 4 aj to "prvé vydanie" (s478, Willamette/Northood). Vyhodiť. Ak nemáš aspoň Pentium 4 HT 672 (čo isto nemáš) s 2 GB RAM, je to nepoužiteľné aj na Puppy. Čo s tým krámom chceš robiť? Hrať DOS hry? A na grafický OS je min. 512 MB aj to je osekaný Puppy. Alebo 256 MB DDR2?

Hele jestli chceš, pár takovejch vraků se mi válí doma a nikdo to nechce ani za odvoz. Starej Sempron, P4 atd...On to nikdo nechce, protože ani na ten net už to není použitelný...