Pomoc s NB Acer TravelMate 6292 by se mi vyplatila. Děkuji

Vážená sešlosti, protože přesný popis vady u tohoto NB neznám, uvedu pouze zprostředkovaný popis závady a požádám, zda by někdo "nějak nenavedl". NB je např. večer vypnut a ráno (tady tomu rozumím tak, že uplynulo několik hodin nečinosti) po zapnutí pouze svítí kontrolky a mimo jiné určitě svítí kontrolka, že není nabitá baterka (ve skutečnosti samozřejmě je) a OS Vista nenajede. Neznám nastavení usínání a žádné podrobnosti kolem hybernace. Obsluha následně vypne NB, vyjme baterku, opět vloží a po dalším zapnutí vše funguje tak, jak má. Děkuji za i zdánlivě nesmyslné poznámky. Díky

Odpovědi na otázku

ak akumulátor obsahuje vlastnú elektroniku(akože pravdepodobne ano) skúsiť iný akumulátor.

Díky. Neuvedl jsem, že baterka je cca 14 stará (což samozřejmě nezaručeje, že není vadná, ale je to nepravděpodobné).

tak z tej nepravdepodobnosti urob istotu!!než odsúdiš dosku na smrť, skús to

Taky se obávám nejhoršího. Ještě, že není moje.