» Poradna » Ostatní

Pomoc s Minecraftem

Chtěl bych poradit s MC, dám multiplayer, připojím se na server, spadne mi MC a napíše: Completely ignored arguments: [--nativeLauncherVersion, 307][19:25:35] [Client thread/INFO]: Setting user: MrLo0k3r[19:25:40] [Client thread/WARN]: Skipping bad option: lastServer:[19:25:40] [Client thread/INFO]: LWJGL Version: 2.9.4[19:25:41] [Client thread/INFO]: Reloading ResourceManager: Default[19:25:44] [Sound Library Loader/INFO]: Starting up SoundSystem...[19:25:44] [Thread-5/INFO]: Initializing LWJGL OpenAL[19:25:44] [Thread-5/INFO]: (The LWJGL binding of OpenAL. For more information, see http://www.lwjgl.org)[19:25:45] [Thread-5/INFO]: OpenAL initialized.[19:25:45] [Sound Library Loader/INFO]: Sound engine started[19:25:47] [Client thread/INFO]: Created: 1024x512 textures-atlas[19:26:01] [Client thread/INFO]: Connecting to EU.MINEPLEX.COM, 25565[19:26:05] [Client thread/INFO]: Connecting to play.craftmania.cz., 25565[19:26:09] [Client thread/FATAL]: Error executing taskjava.util.concurrent.ExecutionException: java.lang.IllegalArgumentException: Invalid dimension id 13at java.util.concurrent.FutureTask.report(FutureTask.java:122) ~[?:1.8.0_25]at java.util.concurrent.FutureTask.get(FutureTask.java:192) ~[?:1.8.0_25]at h.a(SourceFile:46) [1.10.jar:?]at bcx.av(SourceFile:960) [1.10.jar:?]at bcx.a(SourceFile:396) [1.10.jar:?]at net.minecraft.client.main.Main.main(SourceFile:124) [1.10.jar:?]Caused by: java.lang.IllegalArgumentException: Invalid dimension id 13at atm.a(SourceFile:60) ~[1.10.jar:?]at bln.<init>(SourceFile:62) ~[1.10.jar:?]at bll.a(SourceFile:859) ~[1.10.jar:?]at hj.a(SourceFile:31) ~[1.10.jar:?]at hj.a(SourceFile:12) ~[1.10.jar:?]at fl$1.run(SourceFile:13) ~[1.10.jar:?]at java.util.concurrent.Executors$RunnableAdapter.call(Executors.java:511) Ukázat celý příspěvek

Odpovědi na otázku

vyzkoušej aktualizace Javy na poslední verzi, a pokud KO:1/ ukonči tyto procesy:java.exejavacpl.exejavaw.exejqs.exejuched.exejucheck.exe2/ odinstaluj Javu, pokud nepůjde odebrat standardně, použij MS Cleanup Utility (http://www.edownload.cz/sw/windows-installer-clea... ), ale ta to odstraní jen z Programů a funkcí. Bez ohledu na to, jak ji odinstaluješ pokračuj dál.3/ smaž tyto složky:C:\program files (x86)\JavaC:\program files (x86)\common files\javaC:\program files\JavaC:\program files\common files\javaC:\users\%username%\appdata\locallow\sun4/ smaž tyto klíče:HKLM\software\javasoftHKLM\software\jremetricsHKCU\software\javasoftHKLM\software\wow6432node\javasoftHKLM\software\wow6432node\jremetricsHKCU\software\wow6432node\javasoftHKCR\CLSID\CAFEE* (těchto tam můžou být klidně stovky)5/ nová instalace Javy

C [ig75icd64.dll+0x6a9b5] grafika

To ti asi udelal creeper