Pomoc s kupou komponentov

Zdravim rad by som si poskladal herny počitač ale moc sa neviznam vo vibere komponentov čo by ste poradili (rozpočet 1000€)Ram min 32gb ramGraficka karta min 6gbProcesor min 4gbzPotrebujem všetko zladit do fialovej/modrej/červenej farby Čo navrhujete?

Odpovědi na otázku

Počitač hlavne na hry ale aj dalšie veci potrebujem pekny silny vykonny počitač Aby utiahol gta V na najlepšej grafike na 60 fps mam rad led ak by sa dalo RGB Zvišok nechavam na vas

Ram min 32gb ram a max ?? 10TB ?

Navrhuji nejprve navstivit skolu a naucit se poradne gramatiku. Pote zkus pouzit funkci hledat a najdi si sestavu sam. Pak jen hledej stejne komponenty v barve jakou chces.

Fascinující parametry. Jako v tom dotazu prve.

Zvyš rozpočet minimálně na trojnásobek. Solidní říditelné RGB ventilátory za tu cenu nekoupíš. 32 GB RAM potřebuješ k čemu?Tady máš příklad decentně odladěné barevné sestavy: https://youtu.be/XeqW-b4HCF8

Ano pokračovanie rozhodol som sa do toho dat viac

Kvůli tomu nemusíš zakládat další vlákno, můžeš pokratovat v původním... A jinak opravdu nechápu, k čemu potřebuješ u herního počítače 32GB RAM (vvýjimkou by byly snad letecké simulatory), ale jinak 16GB bohatě stačí. No a na 60fps u moderních her s plnou grafikou ve FullHD s tou sestavou rovnou zapomeň, to jsi pořád z laciného kraje ;)

Potrebujem poradit niaku kombinaciu komponentov čo navrhujete?

Všetko nechavam na vas

všechnu PRÁCI nechávám na vás.

Klidně,ale po práci legraci,tě rozveselíme fakturou.

Zvláštní, netušíš co má být uvnitř, ale přesně víš, že to má být fialové, modré nebo červené... Takže s takovým stavem znalostí se proboha do žádné stavby počítače nepouštěj, je krajně nepravděpodobné, že by se ti ho podařilo zprovoznit. Nemluvě o tom, že tvůj rozpočet neodpovídá požadovaným parametrům.

Třeba mu je 8 roků. Ostatně prasopis tomu odpovídá. Tahle holčička taky říkala, že montovat šrouby do ventilátorů bylo to nejnáročnější. https://youtu.be/pRjicJt1i3k

za tohle tak max konzole

"Čo navrhujete?"V prvom rade nevymyslat si fyzikalne jednotky, tie su pevne stanovene.(Ram min 32gb - gram/bit neexistuje, Procesor min 4gbz - to je cooo?)V druhom rade elektronika/pocitac musi byt funkcne zariadenie a nevybera sa podla farieb.