Pomoc s koupí pc

Prosím o pomoc potřeboval bych poradit jestli je tahle sestava v pohodě pasuje do sebe a zdroj to utáhne sice mi radili lidi co se trochu vyznají ale já jim moc nevěřím radši ověřuji. https://www.czc.cz/68ul8tsotci5kat6ks0ai39n2...

Odpovědi na otázku

VS nebrat. Zostava spapká pod 280W, takže 450W Seasonic asi min, ale dal by som 520W.

Inak doska by stačila B150 mortal kombajn a ušetrené vraziť do skrine. Mám síce VS450 (bol v zostave), ale už pri 50% hučí, tak aj z toho dôvodu VS nebrať, plus nie je veľmi spoľahlivý (že vraj -12V vetva)

Děkuju ale já se v tom moc nevyznám teda totálně vůbec nevím co a jak aby to šlo vůbec pozapojovat :D nešel by nějakej nadhodit nejlíp z alzi? Sorry že otravuju nejspíš s blbostma ale v tomhle sem fakt stracenej a děkuju za pomoc

no mě hluk nevadí mám fakt šílenej stroj kde větrák na grafiku drží stolička z lega :D

Niečo Ti zdroj pokazí a budeš mať len problémy. Seasonic 450W stojí podobne, 520W o trošku viac. Ani mne nevadil BOX chladič. Dnes mi vadí hluk zdroja (chladič je LN, ale zdroj ostal)

A půjde to všechno propoji npojit už se mi stalo že jsem měl zdroj a nebil kompatabilní s mojí základkou jsem na to fakt blbej :D

Prečo by nie? Hľadal som zdroj s 8PINon. Síce u Skylake je lepší zdroj, čo podporuje novšie šetriace funkcie (niečo mi hovorí, že C6 a C7 - matne si pamätám). Príde Wiqix a buď potvrdí, alebo navrhne novší

Vše sedí, ale,1) Když máte nyní hlučný střep, tak proč si nyní nedopřát ticho? Proto ten zdroj bych si připlatil.2) Ta grafická karta je (alespoň 1080 s tímto chladičem) nejhlučnější kus co se nechá koupit. Jiní výrobci stojí stejně a jsou s hlukem výrazně lepší. Třeba taková MSI GTX 1070 gaming není v nenáročných hrách slyšet a v plné palbě při Rise of the Tomb Raider na plné detaily jen tak ševelí při 70fps. Jen jsou občas trochu slyšet cívky, ale to bude dělat asi každá highend karta, není to nic hrozného, spíše známka jak je tichý ventilátor.3) Nevidím nikde disk, nebo u takovéto sestavy spíše ssd.4) do bedny to chce přídavné ventilátory pro odvod tepla. Jeden dozadu by měl být v bedně a dva bych dal dopředu, třeba tyto:https://www.czc.cz/silentiumpc-zephyr-120-pw...

Jak tu padlo:- vs je shit (seasoni, nebo Corsair CX/RMx)- deska zbytečně předražená (B150 za 2200 je uplně v klidu - gaming je jen "nálepka") - je třeba mít i7 ? Spíš se ptám - protože by mohla Z170 + 6600K vyjít lépe a v některých hrách podává lepší výkon jak to "8 jádro"