» Poradna » Programy

Pomoc s Halfem 2 - zákys

Potřeboval bych poradit s Halfem 2. Jsem v 7. kapitole Highway 17. Nastoupím do buginy, elektromagnet mě zvedne a pak omylem spustí zpět. Buggy je koly nahoru a já nevím co s tím. Začnou na mě útočit potvory a tak vylezu na tu plošinu, kde je maník s kulometem. Zkusil jsem po svých dál. Dostal jsem se na základnu rebelů, kde jsem sestřelil ten vrtulník bez rotoru, který na ni útočil. Dál se jít nedá, dálnice je zadělaná nějakou bránou, za kterou se nedostanu. Zkusil jsem se vrátit k bugině, ale byla pořád koly nahoru. Takže jsem zakysnul . Help me!

Odpovědi na otázku

vem gravitační pušku a střel do buginy levym tlačítem... pohne se když se neotočí tak postup opakuj...

pouzij gravity gun a neustalim strkanim do buginy ji prevrat zpet na kola

na bugynu pouzij tu antigravitacni zbran

Díky. Už frčím dál.

jsem to prave dohral. Docela dobra hra s dobrym pribehem. Kazdopadne je ale zadelano na treti dil, takze se mame na co tesit