Pomoc s flash diskem

Zdravím, potřeboval bych pomoct, nevím proč ale když mám flash disk v PC tak se mi kolikrát při spuštění PC ani nezapne, pouze tehdy když jej vyndám. Nevíte čím by to mohlo být? Je to jenom kvůli jednomu flash disku, ostatní mi fungují v pohodě.

Odpovědi na otázku

Protože máš v biosu nastaveno, aby počítač při startu hledal prvně systém na vyměnitelném médiu a teprve potom na disku. Tzn. on se ho snaží najít na té flashce, co tam máš strčenou, nenajde a dál se nedostane. Na druhou stranu pokud píšeš, že to dělá jen jedna flashka a jiné ne, se třeba pletu.

usk kluc ne na prenasanie dat. Vsunies, prenesies data, vyberies. Pouzivaj to tak a tvoj problem prestane.

dobře díky za odpovědi vyzkouším