» Poradna » Ostatní

Pomoc s DVD přehravačem

ahoj potřebuji poradit, mam dvd prehravac značky pioneer 310 běžel mi v pohede dote doby než sem nasvavil v menu nastavil prgsve vubec nevim coto znamena dvd mam v anglickem jazyku a od te co jsem to nastavil semi obrazovka vypla a nejde vubec to vratit zpet protože mam furt černou obrazovku asi sem nasvail nejaky jiny format ale nevim jak to vratit prosim poradte mi dekuji moc

Odpovědi na otázku

Zrejme jsi zapnul funkci Progressive Scan.

asi jo neviš prosim jak to vypnout nebo resetovat

Ja mam na ovladaci samostatne tlacitko primo s touto funkci. Jednou jsem to omylem zmackl a tma. Zmackl jsem podruhe a obraz naskocil. Pokud je to v menu, je to dost nesikovne a budes muset zkusit naslepo po pameti najit a zmenit nastaveni, nebo jinak zresetovat nastaveni pristroje. Je-li to mozne.

Podle všeho budeš muset v Menu listovat a až narazíš na zmíněnou funkci zvolit ON.Jistě tam bude možnost OFF - ON.Vzal bych si na pomoc překladač,na co máš PC???

Propoj přehrávač s TV jen základním propojením (CVBS -žlutý cinch),potom uvidíš menu.Nastav vše potřebné,pak to můžeš zase propojit jak to původně bylo(RGB,YUV nebo HDMI).

Je to opravdu problem, otevrit manual na strane 44, pri vypnutem pristroji drzet zamacknute tlacitko Stop a k tomu zmacknout Standby/On. Provede se celkovy reset do tovarniho nastaveni...

reset do tovarniho nastaveni