» Poradna » Notebooky

Pomoc při vybírání notebooku

Dobrý den,Co si myslíte, který je lepší na gaming a kde si myslíte že dostanu více muziky: https://www.alza.cz/lenovo-legion-y740-15https://www.alza.cz/dell-g5-15-gaming-5590Díky za pomoc

Odpovědi na otázku

Nekupuj si herní notebook, za poloviční peníze si pořídíš stejně výkonný stolní herní počítač. Pokud na tom trváš, tak mají oba téměř stejné parametry. Lenovo je lehčí, ale má menší baterku. Dell je těžší, ale má větší baterku. Takže bych o tom přemýšlel. Ale v tomto případě bych vybíral hlavně podle designu. Osobně bych si vybral Dell, ale je to na tobě.

Rozhodně za poloviční peníze Nepořídí komplet stolní herní počítač. Pokud započtu cenu monitoru, OS, klávesnice a myši - které ke stolnímu PC rozhodně na rozdíl od notebooku potřebuje, tak na samotnou bednu by měl méně jak 15k a za to rozhodně nepořídí stejně výkonný herní počítač.Takže prosím, nepleťte ostatní svými matoucími názory.

Dobrá, vyjádřil jsem se nepřesně. Za méně peněz dostane více muziky, zda to budou poloviční nebo tříčtvrteční peníze, je irelevantní.

Asi ten Dell, levnější, jinak oba jsou plus mínus stejné. Rozdíly jsou u klávesnice (lenovo nemá NUM blok), úložiště Dell SSD + HDD, u Lenova se mi líbí rovnou 1 TB SSD, zbytek jsou drobnosti.