» Poradna » Mobily

Pomoc, při výběru telefonu

Ahoj, potřebovala bych si vybrat nějaký telefon do 5.000.- Mám jeden typ a to na Xiaomi redmi note 3 16GB ( http://mobilni-telefony.heureka.cz/xiaomi-redmi-note-3-16gb/ ) A stále nevím, jestli v téhle cenové relaci nenajdu něco lepšího v poměru ceny-výkon. Mohl by jste mi někdo poradit prosím? :/

Odpovědi na otázku

Nemáš tu žádné požadavky. Ale určitě by nebyl na škodu i obyčejný Redmi (tedy 5") ve verzi PROhttp://xiaomimobile.cz/267-xiaomi-redmi-3.html

Jsem klasický uživatel, takže nepotřebuji nic extra.. Na čem si ale potrpím jsou foťáky a celková paměť telefonu.

Tak to už pak spíš ten Redmi 3 Pro.

Jestli jde o focení a nevadila by menší nabídka aplikací, tak L640, v této ceně nejlepší foťák https://goo.gl/kcTHrq

Spíš preferuji android, než windows v tetefonu, ale také jsem se na ní dívala:)

Xiaomi je v pohodě, jak bylo řečeno, nemáš tu ale zmíněné žádné požadavky na telefon, krom ceny.

Jde mi o to, aby se mi po měsíci nezpomalil a nezačal mít nějaké záseky nebo tak. Jsem standartní uživatel telefonu, který si potrpí na kvalitu foťáku, videa a celkové paměti

Foťáky jsou v téhle kategorii telefonů stejně mizerné a i značkový kompakt za 2 tisíce je hravě co do kvality strčí do kapsy. Pokud si to nezakydáš sám, tak není důvod aby se to bůhvíjak zpomalovalo. Osobně bez ohledu na výkon svého telefonu vykydávám některé předinstalované appky - třeba místo Galerie používám Quickpic, místo Chrome pak Operu apod. docela je to znát.

Když tak jsem holka, ale nevadí:)Nejde mi o to, abych měla super výkoný telefon, s nadupaný foťákem nebo tak, jen bych chtěla něco kvalitního :)

Xiaomi je v pohodě do doby, než chce někdo plnohodnotné LTE :/ snad jejich 4 PRO už bude díky patentům MS v tomhle doopravdy v pohodě.

Znám dobrý mobil který se vejde do 1.000 a jen tak se nerozbije STARÁ DOBRÁ NOKIA!

krásné, nostalgické, a dneska úplně k ničemu

Přesně jak to mám rád! :¨)

jasně, ale vlak už z téhle zastávky odjel, a radit na otázku ve znění "chci smartphone za cca 5k" odpovědí "kup si cihlu, která je úplně k ničemu", trochu mimo

co nějaká Lamia? tu by jste nechtěl?

Kdyžtak jsem holka :) Na lumii jsem se také dívala, ale nepreferuji windows v telefonu, spíš android :)

Ok jen jsem se zeptal jestli android tak špatná volba není třeba asus zenfone 2 laser

Lumie jsou mrtve, mS doprodava vyrobene kusy, mobilni Windows skoncili. Kupovat mrtvou platformu je nesmysl.

Kukni ns vodafone smart ultra 7. Mam 6verzi a ta po pulroce porad svizne. Foti obstojne.