» Poradna » Programy

Pomoc při výběru programu, pro zjištění teploty notebooku

Dobrý den, Mám HP ZBook 15u G2 a potřeboval bych pomoci. Rozhodl jsem se, že si stáhnu program na měření teploty CPU, GPU. Neznáte nějaký dobrý?Děkuji za rady

Odpovědi na otázku

Například HW Monitor. Otázka je proč potřebujete znát teploty, stejně s tím nic nenaděláte.

To máte odkud, že s tím nic nenadělá?

no dá se s tím dělat spousta věcí.. vyčistit od prachu... pořídit červeně svítící chladící podložku.. nebo modře (ta chladí víc)..A nebo na tom kancelířském notebooku třeba přestat hrát hry a zatěžovat ho víc než je navržen od výrobce.

len tak btw. notebook, ktory sa zahrieva pri 100% vyuziti je navrhnuty zle. A to je velka vacsina dnesnych notebookov, kde prebral hlavnu ulohu dizajn. Komplet vsetkym by za to mali nakopat rite..

Tak nový kus snese 100% zatížení bez problémů, ale po roce už je všechno špinavé a zanešené prachem, takže se to nechová jako nový.Otázka je taky to 100% zatížení.. zkus reklamovat u výrobce aut jejich vůz se kterým si jezdil desítkly hodin na 100% otáčky motoru.. takový provoz nevydrží žádné zařízení, protože výrobce nepředpokládá takový provoz (na to jsou závodní auta resp. notebooky za 40+ tisíc navržené na maximální zatížení).

hw info