Pomoc při výběru grafické karty

Zdravím jelikož mě již nějakou dobu trápí graficka karta rozhodl jsem se ji vymenit za vykonejsi/stejne výkonou, rozhodne ne horší. Vlastním grafiku Sapphire Radeon HD 6570/ PCI-E/ 2GB DDR3 a potřeboval bych poradit alternativu.Děkuji předeme za ochotu

Odpovědi na otázku

A co uvézt alespoň procesor a zdroj (přesný typ)? Ideálně celou konfiguraci a předpokládaný rozpočet.

CHIEFTEC zdroj ANP-355A12 355WAMD FX-4130, 3.8GHz, 12MB, socket AM3+, 95W, BOXCenová relace cca do 2000 kč

Pokud to má mít smysl, tak alespoň toto:http://www.czc.cz/sapphire-r7-250x-flex-1gb... Otázkou je, jak se na to bude tvářit ten Chieftec. Zrovna s tímto nemám moc dobré zkušenosti. Na podobně žravé sestavě (no možná o něco žravější) po chvíli hraní vypínal.

Právě ten zdroj je slabý, zkuste navrhnout, ještě jednu třeba trochu hůře vybavenou a já se rozhodnu :)

Moc nevím kam níž jít a co poradit... jestli je co, tak začíná segment odpadových grafik, co bych nechtěl ani zadarmo...

Pod R7 250X u AMD nebo GTX 750 bych u PC na hry rozhodně nešel. CPU máš také relativně slušný, škoda toho zdroje. Pokud by nevadila vyšší cena, tak GTX 750 / 750 Ti mají vyšší výkon a nižší spotřebu:http://www.czc.cz/gigabyte-gtx750-ti-ultra-... Na FX + 750 Ti si pak zahraješ hratelně úplně vše (samozřejmě ne na plné detaily, ale cca střed a u nejnáročnějších i nižší). Ten zdroj by ji měl zvládnout, nežere o moc více než ta, co máš. Každopádně ten zdroj časem určitě vyměň (s lepším zdrojem můžeš klidně koupit i grafiku střední třídy jako jsou GTX 969 / R9 380 / R9 380X).

RAM máš předpokládám alespoň 4GB, lépe 8GB a 64bit systém. Se 2GB si totiž dnes moc nezahraješ.

ramky 8 gb a 64 bit to je samozřejmost..

https://www.alza.cz/gainward-gtx750-ti-gs-2gb... Tuhle by měl ten zdroj taky utáhnout ne?