» Poradna » Programy

Pomoc při odtranění nové varianty viru J&M z master boot sectoru

Mohl by někdo zkušenější, který se setkal s virem J&M, poradit jednoduchý způsob odsranění tohoto viru z MBS partition disku C. AVG 7.0 je indentifikuje, ale neodstatraní, jednoúčelový antivir jsem nenalezl. Budu velmi vděčný za každou radu vedoucí k odstranění tohoto viru. Smáznutí partition a nový formát hardu je až ta poslední možnost......Díky za příspěvky. Jiří Malý

Odpovědi na otázku

Zkuste se mrknout na www.viry.cz . Už mě tento web mnohokrát pomohl. Pokud to nepomůže, tak prostě napiště na technickou podporu AVG a oni Vám poradí.

co zkusit   fdisk/mbr  nezabere to ?

A co ti to dělá ???