» Poradna » Počítačové sítě

POMOC NET

DObrej tak ja bych se vhtel zeptat protoze v tom mam bordel ted sem se koukal na stranky Minysterstva Informatiky a tam sem si stahl mapu pokriti ADSL a muj region tam byl (cheb) oznacenej ze je pokrytej a pak sem dal na www.dsl.cz a tam sem si napsal moje cislo telefoni a tam mi napsalo ze to neni dostupny tak mi poradte protze  muj kamarad z AS ma ADSL a ja se nemuzu za boha nejak pripojit na Vysokorychlostni Internet nejdriv sem to skousel s WIFI ale nemam signal tak to skousim no tak mi poradte diky.

Odpovědi na otázku

A co chcez jako poradyt kdys nemas ten sygnal na to ADSL tak to maz asy smulu leda ze bys napsal na to Mynisetrstvo ynformatiky nejakou stiznost jako ze aby ti to ADSL zapojili domu aby sy mohl surfovat na tom ynternetu jako tvuj kamarat z AS ktery ma ten visokorichlostni interned no a to je asi tag vsechno co k tomu muzu ryct tak ahoj a zase něgdy napis.

No teda diky ale to si mi nepomohl tak nekdy

Sori tak snat nekdy pryste

Sezen si crack na satelit.

A já jsem si myslel, že "vysokorychlostní" internet má dneska každej blbec.Tet vydym ze kazdey ne.