» Poradna » Ostatní

Pomoc Nalehavě

Mam problém na mém počitači mam antivirus Microsoft Security Essentials a nechce se spustit ani odinstalovat ani smazat složky tohoto antivirusu a take kdyz cokoli stáhnu tak mi to pise ze je v tom virus i ve věcech ve kterych zadny virus neni.

Odpovědi na otázku

Okamžitě přeinstaluj systém! Na nic nečekej! Je to naléhavé!PrasatkoPee

Měl jsem stejný problém, opravdu nepomohlo nic jiného než přeinstalace.

W7, obnova z bitové kopie, otázka minut. Jinak nově instaluješ viz výše.