» Poradna » Programy

Pomoc-chýbajúce recovery disc k NB HP6510b

Dobrý den. Mám problem ,s recovery diskem.Mám notebok HP6510b ,před 3 roky jsem udělal recovery disky pak přišla přestavba bytu a já už disky nenašel.Teď když chci udělat recovery disky tak mi to píše že bohužel , že jednou už byly udělané .Tak vás teď prosím o radu jestli to jde udělat nějak jinak potřebuju přeinstalovat počítač a SW je na desku.Díííííky předem moooooocccc Aleš

//nadpis upravený- nabudúce základný popis problému! pomoc kričia topiaci sa
Ď

Odpovědi na otázku

tohle bude asi tezky

no chces zalohovat diskovy oddil proste ? tak to si muzes udelat ,,recovery" pomoci napr Paragon, Acronis, Easus (partition managery) diskovy oddil naklonovat napr na externi usb disk

(na dvd nic nevypaluj, chran te bud ! za 2 roky to uz stejne nenacte)

pokial si sa registroval u výrobcu,tak recovery sa dá stiahnuť zo stránok hp podla typu notebooku

Já bych si raději na netu sehnal odpovídající instalační prostředky (včetně driverů), nainstaloval, použil k aktivaci vlastní klíč, který doufám máš a NAVŽDY na instalační svinstvo, které výrobce cpe na drive, a které je doslova přeplněné SW, který nikdo nechce a nepotřebuje, zapomněl.