Pomoc-aký procesor

Mám procesor 1700 Mhz.Chcel by som ho vymeniť za silnejší,ale neviem do kolko mi to zvládne zák.doskaJa sa tomu nerozumiem,tak prosím o radu.Preto som prekopiroval informácie o systéme.Tak prosím o radu.Taktiež neviem akú max.ramku môžem zameniťDíkUmiestnenie správy programu Systémové informácie: 04/22/06 15:42:13Názov systému: ALFA-V2YIXHXOPS[Súhrnné informácie o systéme]Položka Hodnota Názov operačného systému Systém Microsoft Windows XP Professional Verzia 5.1.2600 Service Pack 1 Zostava 2600 Výrobca Microsoft Corporation Názov systému ALFA-V2YIXHXOPS Výrobca systému System Manufacturer Model systému System Name Typ systému Počítač založený na procesore X86 Procesor x86 Family 15 Model 1 Stepping 3 GenuineIntel ~1700 Mhz Verzia systému BIOS a dátum Award Software, Inc. ASUS P4S8X-X ACPI BIOS Revision 1003, 13.8.2003 Verzia systému SMBIOS 2.3 Adresár systému Windows C:\WINDOWS Systémový adresár C:\WINDOWS\System32 Zavádzacie zariadenie \Device\HarddiskVolume1 Miestne nastavenie Slovakia Vrstva abstrakcie hardvéru Verzia = „5.1.2600.1106 (xpsp1.020828-1920)“ Meno používateľa ALFA-V2YIXHXOPS\Branislav Časové pásmo Central Europe Daylight Time Celková fyzická pamäť 256,00 MB Dostupná fyzická pamäť 71,20 MB Celková virtuálna pamäť 874,44 MB Dostupná virtuálna pamäť 530,83 MB Priestor virtuálnej pamäte 618,91 MB Virtuálna pamäť C:\pagefile.sys

Odpovědi na otázku

Z tohodle vím úpnlé h...o!

pokud jsem pochopil v tomhle "bordelu" desku tak by to mela bejt Asus P4S8X-X - SIS 648 a pokud je to ona tak tam das ntel Pentium 4 / Celeron do 3.06GHz

Model: P4S8X-X motherboard Processor: Socket 478 for Intel Pentium 4 / Celeron up to 3.06GHz+ Supports Intel Hyper-Threading Technology New power design supports up to 3.06GHz CPU speeds and above Chipset: North Bridge: SiS 648 South Bridge: SiS 963L FSB: 533 / 400 MHz Memory: 3 x 184-pin DDR DIMM Sockets support max. 3GB PC2700/PC2100/PC1600 non-ECC DDR SDRAM memory Expansion Slots: 6 x PCI 1 x AGP8X IDE: 2 x UltraDMA 133/100/ 66/33 Audio: AC’97 compliant (3D) audio 6-channel audio support S/PDIF-out interface LAN: SiS 963 integrated 10/100 Mbps Fast Ethernet with external Realtek RTL8201BL PHY s pozdravom CharliePS: podľa mňa máš málo pamäti a skús nainštalovať SP2 pre XP

a priste staci napsat druh desky a tydle ostatni veci sem vubec psat nemusis to je jako kdybych si sel koupi kola na auto a rekl bych jim ze obsah motoru mam 3l

Pokuď dobře koukám, tak máš desku ASUS P4S8X-X ... socket 478. Mrkni se na procáky ... http://www.czechcomputer.cz/cat_tree.jsp

Tak zatim dik

Taky bys měl zauvažovat nad přikoupením paměti. 256 MB pro XP je málo a to taky dost brzdí.

Tak ešte prosím o radu keď je 256 mb na XP málo,tak kolko by to malo byť a kolko zato zaplatím.  a stále neviem aku maximálnu ramku môžem dať na tu základnú dosku P4S8X-X