Pomoc aký notebook?

FAkt nevie niekto ktorý notebook je lepší či Dell Inspiron 1525 alebo sony vaio cr41sW. Prosím som bezradný dcéra ho potrebuje čím skôr do školy

Odpovědi na otázku

Hele POMOC se řve třeba když ti chce ojebat buzoš,tak se prober.

ti jeb.. ty kkt...si trapny ska ty nwes co je to noteboook tha si nem mysli!!§

Volil bych SONY Vaio. Tahle značka je pojem sám o sobě ve všech směrech. Od kvality provedení, výbavy, sladění komponent, až po design. Ovšem jako za vše dobré se za ní také patřičně platí.

Osobne doporucim Sony Vaio..

vezmi Dell , jsou bytelný a spolehlivý