» Poradna » Počítačové sítě

Pomoc - Wifi

Snažím se si zabezpečit wifinu,ale ať dělám co dělá,nastavím všechno a když chcu potvrdit tak chyba: "Warning:

Ensure you select a correct country to conform local law.
Incorrect settings may cause interference" prosím o pomoc.děkuji

Odpovědi na otázku

a je tu dalsi

select a correct country - čo je na tomto na nepochopenie?

že sem vybral Czech Republic a pořád to píše to samé.

domysli si, rovnako ako si mozu ostatni domysliet typ tvojho routra

to záležín na typu routeru? Je to TP-Link WR542G

tie nastavenia su akceptovane? ci nie? Tato hlaska nemusi vobes suvisiet s funkcnostou sifraovania.

všechno je ok,jen když chci nastavení šifrování uložit,napíše to tohle a potom se to ptá jestli chci reebotovat router.

tak ho rebootni, pokial bude sifrovanie a ostatne funcke bezat bez problemov, tak sa sa na ten warring vykasli.

Mockrát díky za pomoc,už to jde.Myslel jsem,že přes ten warning to nepustí dál.

podla tohto
www.volia.com ...

strana 29 (kap 4.5.1) ten warring suvisi len s tym, ab bol vybrany spravny region. Nema to nic spolocne s funkcnotou.

Region - Select your region from the pull-down list. This field specifies the region where the
wireless function of the router can be used. It may be illegal to use the wireless function of
the router in a region other than one of those specified in this field. If your country or region
is not listed, please contact your local government agency for assistance

podla tohto
www.volia.com ...

strana 29 (kap 4.5.1) ten warring suvisi len s tym, ab bol vybrany spravny region. Nema to nic spolocne s funkcnotou.

Region - Select your region from the pull-down list. This field specifies the region where the
wireless function of the router can be used. It may be illegal to use the wireless function of
the router in a region other than one of those specified in this field. If your country or region
is not listed, please contact your local government agency for assistance

už sem to vyřešil,jde to i bez toho,díky

ešte inak: čo má spoločné nastavenie šifrovania wi-fi s jazykom?a nastavuj router zásadne cez kábel!nie cez wi-fi

Nastavuju ho přes kabel,ale když dám kolonku nastavení šifrování,prostě tam volba země je.S tím nic neudělám.

skus USA napriklad, nemusi to byt CR

zkoušel sem i Albanii,nic.