» Poradna » Mobily

Pomíchané kontakty v Nokia Suite

Ahoj, programem Nokia Suite 3.6.36 spravuju 3 telelefony. Problémem je, že v okně kontaktů v tomto programu vidím kontakty získané ze všech 3 telefonů při jejich synchronizaci s PC. Jak v programu nastavit, aby se mi zobrazovaly pouze kontakty uložené v aktuálně připojeném telefonu? Díky Tom

Odpovědi na otázku

S tím mám také špatné zkušenosti.Jediná rada nepoužívat.Zálohoval jsem si kontakty na Vodafone parku,není to také úplně ideál,ale je to funkčnější než Suite.

2 Fery: nejsi nějak hned "hotovej" s tak kategorickými závěry. Nokia Suite - ač je to SW jak kráva (na to co umí) - je spolehlivý prostředek, který s mou Nokií komunikuje dobře a bez problému. Ukladá, co má, vrací co potřebuji. Za několik let (ted už používám mírně novější verzi), nenastal jediný problém.Takže s tou radou nehazarduj (může být způsobena neumem).

To je těžký,mě dokonce Suite zablokoval počítač.A všechny antviráky apod.doporučily odinstalovat.Avasty mě ho hned vymazaly.

On n.e.m.o. chtěl mezi řádky naznačit, že vlastní neschopnost a neznalost je velmi hloupé házet na software, totéž platí pro tazatele.

Pokud děláš synchro z "x" MT do jednoho placu - což děláš - tak proč se divíš.

ja robím synchronizáciu z 2 MT a nemám problém. Stačí urobiť v PC poriadok aj keď zatiaľ mi po vymazaní v PC nevymaže v MT.

asi tak, vsak naco vyuzit moznost viacerych profilov vo windows a potom program spustat funkciou "Spustit ako iny pouzivatel".