Pomenovanie ext. disku a ikonka - SmartTV Samsung

Ide nejak na ext. USB nastaviť aby sa v SmartTV Samsung D8000 a F6200 zobrazovalo v menu výberu zariadení jeho názov a obrázok/ikonka?

Odpovědi na otázku

Zda je možné zobrazit název USB zařízení a jeho ikonku, záleží především na software v konkrétním televizním přijímači. "Nastavení" USB disku se dělá vytvořením souboru autorun.inf, který bude obsahovat požadovaný název USB disku a název souboru s ikonkou. Přesnější návod je tady: http://www.digitalcitizen.life/how-set-custom-icon-label...

Obavam se, ze TV na nejaky Autorun bude z vysoka kaslat...

mám taky samsung a když do nej strčím flešku, tak to v menu "source" kde vybíráš zdroj normálně píše USB a zatím název oné flešky... starší samsung co jsem měl dělal to samé. Takže bych se zeptal - máš ten disk opravdu nějak pojmenovaný? (nastavuje se to při jeho formátování).

Pojmenovat USB-disk lze takto: ve Windows v Průzkumníku kliknout na USB disk pravým tlačítkem myši a v menu zvolit Přejmenovat.