» Poradna » Windows (a jiné OS)

Pomalý start w7

Dobrý den.Windows 7 mi startují cca 30 sec., ale s PC se dá pracovat až zhruba po 2 minutách. Celou dobu se točí HDD. Jde to nějak zrychlit? Díky https://ctrlv.cz/2Rgx

Odpovědi na otázku

1. zbavit se Avastu, nevím proč by si ho tam někdo dobrovolně zval.2. zakázat co nejvíc programů co se zapínají po spuštění a nejsou potřeba (vzhledem k tomu, že tam je avast tak tam bude spousta bordelu)3. všelék SSD.

Jde to zrychlit. Kup si SSD.

Jo, pořídit místo plotny SSD.on to ten komp totiž musí nějak ty data z toho disku dostat a tady jsi omezený rychlosti čtení svého systémového disku

Díky za rady.

kup SSD, sprav cistu instalaciu windows 10 a pouzivaj.